Kryty a kabiny

Kryty a kabiny

Nabízíme akustické kryty libovolných rozměrů, s širokým rozsahem útlumů, pro snížení hluku průmyslových zařízení např. výrobní linky, chladící a ventilační jednotky, čerpadla, kompresory a jiné technologie. Dále nabízíme akustické kabiny pro ochranu pracovníků proti hluku ve výrobních halách.

Akustické kryty či kabiny jsou zhotoveny ze sendvičových panelů tloušťky 50, 100 a 150 mm montovaných na nosný ocelový rám. Stavebnicový systém je navržen tak, aby při montáži nevznikaly štěrbiny, které snižují výsledný efekt zvukové izolace. Ve standardním provedení jsou panely vyrobeny z pozinkovaného plechu (dle přání je možno dodat lakované plechy v barevných odstínech RAL). 
Absorpční výplň tvoří zvukopohltivý materiál, který je krytý netkanou textilií. V závislosti na spektru hluku a požadavku zvukové izolace může být vnitřní strana vnějšího plechu panelu opatřena antivibračním nátěrem či samolepící AMS fólií, případně v žebrovaném provedení. Vnitřní strana panelu je tvořena děrovaným plechem. Zvukoizolační kryty a kabiny jsou projektovány a vyráběny přesně podle specifikace zákazníka. Kryty a kabiny jsou řešeny komplexně včetně řešení otvorů pro přirozené i nucené větrání, kabely, potrubí, dopravu materiálu, atp.